blevogue
gamburger
BLEVOGUE
article

Як носити літній одяг зимою?

25 January 2017

Взимку можна вдягатися або гарно, або тепло,
– міф, який настав час розвіяти, як цигарковий дим – раз і назавжди.

Кожного сезону ми, не шкодуючи сил, ринемо в магазини за гарним літнім одягом, в нашому гардеробі з’являються все нові і нові сукні, шортики, спіднички і радість від цих дрібниць неможливо описати словами. Але, як нас вже навчило життя, після всього хорошого має таки початися щось погане. В цьому випадку – це осінь, зима і шматок весни, які нещадно змушують спаковувати улюблений одяг в недосяжні закутки – щоб не спокушало і не займало місця, відведеного для пальт, светрів і штанів.
І було б дуже сумно, якби не от що – всі ваші мереживні чи шовкові сукні, стильні піжамні штани або коротенькі спіднички мають право «жити по-новому» за допомогою декількох простих правил стилізування.
Найменш екстравагантним є правило багатошаровості і широких форм. З есететичної точки зору в ньому найголовніший саме верхній шар – про нього і поговоримо.

72ded64f8c28518c21aec2bb5e18a8a5

Першим варіантом використання нетеплого одягу в холодних порах року є поєднання сукні з гольфом. Вбравши мікс максі плаття з грубими додатковими елементами, доповнити все це акуратними деталями і завершити образ мінімалистичним пальтом – це і є шлях до стильних холодів. Вірогідність більше, ніж стовідсоткова – перехожі скрутять шиї, милуючись вашою винахідливістю.

dsc_0026

Більшої сміливості вимагає наступна інтерпретація літньої сукні взимку – поєднання зі штанами. Насправді такий прийом можна застосовувати зі всіма коротенькими одиницями вашого гардеробу, але найкраще він працює з речами широкого крою, вільними і легкими сукнями чи довгими топами. Щоб уникнути надмірності, звичайно, краще використовувати штани-трубочки, класичні чоботи і те ж саме мінімалістичне пальто. Але, якщо ви готові до справжніх змін, радимо спробувати найбільш сміливу інтерпретацію цього поєднання – сукня-туніка, широкі штани кльош і взуття з гострим носком. Експериментуй!

dsc_0054

Також можна об’єднати перший і другий варіант. Такий образ будується на трикотажному гольфі, штанах без конкретних обмежень, але тут бажано не експериментувати з формами і обрати «трубочки». Одягаючись так, як ми пропонуємо вище, ви претендуєте на дуже сміливий образ, за який потрібно буде пережити гору несхвалення з боку простих перехожих. Але не слід забувати, що нам з вами довелося народитися там, де все найкраще спершу піддається страшній критиці, після чого йде усвідомлення – за цим «божевіллям» майбутнє. Дозволь собі бути майбутнім.

dsc_00401

А якщо спробувати з простих широких спортивних штанів зробити зимовий «outfit»? Навіть якщо не брати до уваги, що всі варіації домашнього одягу зараз в тренді, з таких штанів можна зробити щось зовсім нове і неочікуване. Не треба боятися поєднувати стилі, форми і фактури, але з цим кроком треба бути особливо обережною. Наприклад, спортивний низ можна доповнити широким топом спокійного кольору і завершити це зимовим спортивним взуттям. Такий силует запозичений із чоловічої хіп-хоп культури, тому жіночому тілу він надає ефекту «великої чоловічої сорочки», що при відповідній харизмі додає сексуальності (але не в моєму випадку).

img_until_suddenly_fell_winter

І найбільш екстравагантним в цьому списку справедливо можна вважати багатошаровість за рахунок поєднання спідниці зі штанами. Роблячи сміливий крок в реалізації такого образу, потрібно пам’ятати про те, що форма спідниці, під яку можуть одягатися штани не повинна бути приталена, тільки кльош! В такий спосіб ви, звичайно, йдете в розріз із загальноприйнятими стандартами, але, тим не менше, виглядаєте краще за всіх, хто їх притримується. «Як фрік з Нью Йорка» – каже про такі образи Каша Сальцова. Ми хотіли б справляти таке враження. А ти?

Бажаємо тобі достатньої впевненості в собі і любові до літнього одягу для реалізації всіх цих прекрасних порад. Якщо наважишся на такі зміни, надсилай нам фото своїх «outfits» на нашу електронну пошту hey@blevogue.com, або став #blevogue в інстаграмі – ми потішимося твоєю красою і зробимо підбірку найкращих образів на blevogue.com.

hey@blevogue.com

Коментарі

There are no comments yet

Loading...