blevogue
gamburger
BLEVOGUE

Тут люди із сумнівним минулим творять майбутнє. “Брудні”

21 December 2016

«Брудні» випустили перший кліп на пісню «Сонце зайде». Це історія про поліцейського, який втілює образ чоловіка із подвійними життєвими стандартами. З одного боку, він спокійний і строгий сім’янин, з іншого – аморальний любитель нічних пригод. В ньому бореться відчуття відповідальності і інстинкт «мужика». Перемагає, звичайно що, другий. Це призводить до зради із молодою, наївною дівчинкою, яка знаходить в полоні спокус. Її життя – це зразок неусвідомленого бажання спробувати все, що світ приносить на тарілочці вседозволеності.

Це історія про звичних людей, яких ми щодня бачимо на вулицях міста, в транспорті чи в супермаркеті. Це трагічна доля людей, які живуть поза нашими уявленнями про норму, але постійно її порушують. Це історія про зламані життя, для яких сонце зайшло раз і назавжди.

Знімати цей кліп, як не важко здогадатися, було досить важко. Причетність команди Blevogue до процесу створення заперечити важко, як мінімум тому, що вона постійно в кадрі. Ми хочемо розповісти про внутрішній бік медалі, щоб, якщо раптом, вам захочеться запустити свій проект, ви знали, до чого готуватися.

Що потрібно для того, щоб зняти кліп?

Гроші.

Цих рідкісних папірців треба назбирати не так мало, як хотілося б. Їх кількість, звичайно, залежить від ідеї. Але якщо претендувати на професійність, то потрібно бути готовим викласти від 5000$.

Витрати.

Насамперед, гроші йдуть на оренду техніку і на тих, хто вміє її грамотно використовувати. Це камера, об’єктиви, світло і «техніки». Ряд цих витрат продовжують приміщення і, наприклад, машини, як в нашому випадку, бо їх також треба орендувати. Ще є одяг і макіяж, тобто теж гроші. Після зйомки ще є етап постпродакшну (мантаж, читка, пофарбування), тобто етап продовження витрат. І останнє – це гонорари. Тут немає однозначних цифр чи зобов’язань. Якщо вам пощастить, то вони можуть бути мінімальними або їх може взагалі не бути, але це вже ідеальна історія, на яку не слід розраховувати.

Друзі.

Друзі, якраз таки, можуть зменшити витрати всього лише своїми вміннями і присутністю. Наприклад, масовка, або професіонали кліп-мейкингу, які готові вам допомогти «просто так». Ще завжди дуже потрібна їхня підтримка, тому, якщо ваші друзі і не мають відношення до таких професій, декількох із собою, все таки, візьміть.

Час.

Ось це багатство треба віддати повністю. З моменту, коли ви почали готуватися до моменту публікування цього щастя, можна забути про спокій. Розробка ідеї, узгодження деталей, пошук акторів чи танцюристів, робота над образами, репетиції, сама зйомка і постпродакшн. Зазвичай весь цей процес займає від місяця до двох.
Щодо зйомки, то вона може тривати день, добу або декілька днів. Знову ж таки, все залежить від ідеї.

Любов.

Або ви любите свою музику, або нічого не вийде. Тільки любов дасть ідеї, сили і натхнення створити і почати цей нелегкий шлях. Тільки вона своєю наївністю зможе переконати, що все буде добре. Вам її найбільше і бажаємо.

Коментарі

There are no comments yet

Loading...