blevogue
gamburger
BLEVOGUE
article

Ну привіт!

Ми, команда blevogue, вже місяць в поті лиця робимо красу, інколи змістовну, інколи ні, але дуже проукраїнську і серйозну. Працюємо над нею так багато, що, здається, вільного часу немає взагалі, точніше його реально немає. Безсоння стало нашим найвірнішим другом, а Вакарчукове «Все буде добре» перетворилося на саундтрек підсвідомості, і здається, що далі тільки диво може це змінити. (Комусь дуже розумному) Соломії прийшла в голову ідея підводити підсумки цього пекла кожних 30 днів і, виявилося, ми встигли зробити дуже багато всякого різного.

Наприклад, дівчата в перший же день святкували свої нові посади.

Потім Соня вирішила справити враження відповідальної частини команди. Розширила обов’язки фотографа до піарника.

15064210_1213859212028383_2003901373_o-png

І Аля переїхала на нову квартиру. Алі так класно, що вона аж захарила всіх своїм задоволеним виразом обличчя. Наші роздратовані душі гріє історія про пральну машину, точніше про її відсутність. І про те, як Даруга проводить свої ранки.

Тим часом Андрій вирішив вдатися в дитячі сентименти, нагадуючи, що асистентом він став по блату, по кумовству. (зліва на право – Соломія з татом, Андрій з мамою, сестра Соломії, Мар’яна, з мамою)

15368961_957539711046462_1278661623_o

Ще в нас була перша зустріч. Дуже відповідальна і серйозна, напружена і довга, де ініціатор тусовки виглядав, як ніколи, переконливо.

А взагалі ми провели багато брейнштормів і нарад. Коли мозок починав барахлити, всім здавалося, що допомогти може тільки кава. Але це тільки здавалося.

Ми робили ставку на тім білдінг. Соломія пообіцяла, що більше цього не повториться.

bez-nazvi-5

Ще встиг початися і закінчитись період самообману, тобто ми ходили в театр. Цілих три години Аля і Соня допитувалися в Андрія, чи Соломія часом не спить:
– Та не спить вона!
– Тоді чому в неї очі закриті?

Головною подією місяця була зйомка на Бессарабському ринку. Короткий витяг з того, як все відбувалося:

 

В чаті ми завжди вирішуємо тільки найважливіші питання. Робимо це на максимальному рівні конструктивності.

znimok-ekrana-2016-12-08-o-14-48-35

Підводячи підсумки, Соломія робить промовистий жест. А ми кажемо «До зустрічі». Бо все найкраще ще попереду!

 

Коментарі

There are no comments yet

Loading...