blevogue
gamburger
BLEVOGUE
article

Назбирала #4

13 March 2017

Нічого більш вражаючого, ніж кашемірове пальто MaxMara, котре я відшукала на секонд-хенді за 40 гривень, зі мною цього тижня не відбулося. Тож вкотре повторюсь: секонд-хенд – це не просто круто модно маладьожно, це можливість не підкорюватись культурі надмірного споживацтва, до котрої нас схиляються бренди зі своїм fast fashion, а також шанс знайти унікальну річ за три копійки. Любіть цю планету та свій гаманець, пробуйте копирсатися в секондах.

ШОК

Ця підбірка фотографій, зроблених під час пологів, максимально вражає. Її тегають як NSFW, Not Suitable For Work, що в американському слензі позначає аж занадто нестандартні (або порнографічні) матеріали, перегляд котрих за робочим столом може наробити вам проблем – і справді, людям зі слабкою психікою цього краще не бачити. Та для мене це – найбільш щире відображення таїнства появи нового життя, без ванілі чи купюр.

Знімок екрана 2017-03-13 о 00.02.42

КНИГА

Пара Серж Гінзбург та Джейн Біркін – напевно, одна з найчарівніших та найлегендарніших з історії ХХ сторіччя. Красунчики Taschen створили альбом, присвячений історії цього кохання – з постерами, стікерами та іншими фанатськими сувенірами. Musthave.

Знімок екрана 2017-03-13 о 00.02.59

КОЛІР

Історія кольорів та те, яким чином вони стають модними, асоціюються з подіями, особистостями та статтю – завжди цікавий феномен. Зокрема мене завжди непокоїв рожевий колір: завдяки модній індустрії та феміністичному руху, в наш час чоловіки можуть собі дозволити його носити, та традиційно його асоціювали з жінками. Так було не завжди: у цьому відео Vox розповідає про те, як Мемі Ейзенхауер, дружина американського президента Дуайта Ейзенхауера, вплинула на світове жіноцтво та перетворила рожевий на колір ladylike-women.

Знімок екрана 2017-03-13 о 00.02.17

СТРАХ

Meduza, як завжди, хапає за живе. З підліткового віку я не вмію вкладатися в ліжко раніше 23 – це для мене як завершити день в обід. Якою б виснаженою я не була, навіть коли я вдома, а якоїсь нагальної потреби не спати нема, я буду дивитися фільми, читати книги, переписуватись з подругами – тому що лягти рано для мене рівноцінно пропустити щось важливе. Ніби в усіх інших життя кипить, а я впускаю важливі моменти. Про FOMO (Fear of missing out), заздрощі та невдоволенни собою, а також як з ними боротися – в детальному аналітичному матеріалі за посиланням.

Знімок екрана 2017-03-13 о 00.03.35

КУРС

П’ять півгодинних навчальних курсів для менеджерів креативних індутстрій. Якщо ви smm-щик, pr-спеціаліст, журналіст, редактор, БЛОГЕР – хайлі рекомендед.

Знімок екрана 2017-03-13 о 00.03.52

Коментарі

There are no comments yet

Loading...