blevogue
gamburger
BLEVOGUE
article

Назбирала #3

Київські художні галереї у відносинах з прихильниками мистецтва скоріш дотримуються стратегії постування і банкету, ніж постійного збалансованого здорового харчування: після довгої перерви за два дні в місті відкрилися одночасно дві крутезні виставки. В Pinchuk Art Center - це експозиція робіт молодих участників Future Generation Art Prize, в Мистецькому арсеналі – ретроспектива робіт Гнилицького (якого я любила ще до того, як це стало мейнстрімом, ха!). Тож перше моє назбирала – це находила: раджу бігом бігти до цих двох локацій.

АЛКОГОЛЬ

Ольга Котрус – моє велике натхнення та приклад того, як можна створити нішовий блог з добірним матеріалом і зібрати величезну вдячну аудиторію. Її щоденник розповідає про будні експата в Парижі, і я безумовно довіряю її порадам: де селитися, де гуляти, і – барабанна дріб – яке вино купувати! Одна з моїх найкращих вечерь у Парижі відбулася на сходах базиліки Сакре-Кер, де ми самі собі серверували сири з найближчого супармаркета, багет, овочі і алкоголь. Хотіла б я тоді мати в “збереженому” цей перелік дешевих та класних вин.

Знімок екрана 2017-03-03 о 20.01.05

ФЕМІНІЗМ

Минулої осені багато уваги привернули до себе лайтбокси Спілки сексистів України, котрі в результаті виявилися рекламним заходом конференції ділових жінок SHE Congress. Резонансна кампанія вкотре показала, що в наш час подібні заклики можуть викликати не тільки обурення, а й схвалення – і свято “жіноцтва та краси 8 березня”, що наближається, ще одне тому підтвердження. Що таке сексизм, як з ним боротися і хто тобі допоможе в цій боротьбі – корисний сайт взагалі та стаття зокрема за посиланням.

Знімок екрана 2017-03-03 о 20.00.53

ПРОФЕСІЯ

Кожен журналіст хоч раз в житті жалкував, що він журналіст. Співрозмовник кидав слухавку чи принизливо закотував очі, почувши про твою професію, а таксист відмовлявся виконувати замовлення (#зособистогодосвіду). Мудра Корова зібрала 6 шикарних історій про відносини письменників і журналістів, котрі складалися не на користь журналістів і, що страшніше, зовсім не з провини журналістів. Цікавий мотиваційний пост, котрий корисно перечитувати, якщо засумнівався у виборі професії під умовним заголовком “а кому зараз (чи будь-коли) легко”.

Знімок екрана 2017-03-03 о 20.00.42

КНИГА

Не дивлячись на те, що цьогорічне рішення нобелівського комітету щодо присудження премії з літератури змушує сумніватися в його адекватності, раніше подібної шизофренії за ним не спостерігалося. Корисна підбірка маловідомих, та вартих уваги лауреатів нобелівки.

Знімок екрана 2017-03-05 о 04.03.05

РЕКЛАМА

New York Times майже ніколи не витрачаються на рекламні кампанії в оффлайні, та довготривалий конфлікт видання та новообраного президента США став для газети сигналом вести активніше промо. В день церемонії Оскар, Times випустили максимально простий і одночасно сильний відеоролик про правду. Котра в епоху “постправди” необхідна нам як ніколи.

Знімок екрана 2017-03-03 о 20.00.11

Посилання для тих, в кого в Pinterest є окрема дощечка “home goals”: старезна цементна фабрика перероблена під оселю. Це фантастично. I Lanvin вже встигли зняти в цих декораціях рекламне відео свого нового аромату, тож можна і на фотки подивитися, і “в динаміці”.

Architect Turns Old Cement Factory Into His Home, And The Interior Will Take Your Breath Away

Мене завжди захоплювали японські види мистецтва – ця вишуканість, нашарування смислів, віртуозність, що в хоку, що в каліграфії, що в ікебані. Nowness завжди знімає естетично оргазмічні відео, а коли воно ще й про ікебану – я офф.

Знімок екрана 2017-03-03 о 19.59.27

ПОЕЗІЯ

Наостанок пропоную послухати Жадана. Бо це завжди гарна ідея.

Життя заслуговує захвату все одно.

Хоча Господь забув про неї давно –

йому вистачає турбот і не вистачає удачі.

Не варто боятися смерті й пустоти.

Бог бачить ті самі речі, що бачиш і ти.

Просто він запам’ятовує те, що бачить.

Можна спробувати щось йому довести,

можна сказати, що у всьому винен насправді ти,

невідомо чому, незрозуміло нащо.

Бог ховається у великому. Бог – це пітьма.

Я бачив його. Я говорив йому, що його нема.

Він навіть погодився, хоча мені від цього не краще.

Коментарі

One comment

  • Не можу втриматись - мушу сказати "дякую!" за вже третю прекрасну добірку матеріалів, які надихають мене по неділях
Loading...