blevogue
gamburger
BLEVOGUE
article

Найгірше з найкращого на MBKFD SS17

8 March 2017

Закінчився 13-ий Mercedes-Benz Kiev Fashion Days і ми дали собі можливість ретельно його проаналізувати і вивести власну рефлексію сезону весна-літо 2017. Історія ця про найгірше з найкращого.

“З найкращого” – це ті зірки київських днів моди, які справедливо визнані як в Україні, так і за її межами.

“Найгірше” – це близькі до провальних колекції тих, про кого ми говорили вище. Деякі з них не зуміли вийти за рамки концепцій попередніх показів, інші ж відлетіли занадто далеко, явно перестаравшись.

Отож, почнемо!

1921_dick_kerrs_ladies-recovered3

Anna October, очевидно, втратила натхнення і бувале вміння вражати, бо її колекція скидається швидше на продовження попередньої, аніж на тренд наступного сезону. Зрозумівши це, вона знайшла аргумент на свою користь. Наскільки він переконливий, судіть самі. “Я трохи подорослішала, моя героїня теж. Але мені хотілось виразити це в рамках улюбленої і звичної стилістики бренду. Не можу сказати, що я зробила якісь революційні зміни. Але мені хотілось показати, що, знаходячись в такому одязі, як я представила в колекції, можна поводити себе по-іншому. В моєї героїні з’явилося більше характеру, твердості і розслабленості. Але вона така ж розкішна, як і була. Просто їй для цього більше не потрібно носити каблуки і фарбувати губи червоною помадою. Вона в тих самих (!) сукнях, але тепер може і м’яч “поганяти”.”

Більше того, Аня майже розчарувала деякими сукнями, забувши про логіку побудови одягу і типи фігур.

2

Anna K припустилася меншої кількості помилок, але неможливо не звернути увагу на відверто програшну форму деяких нарядів. В світі існує досить небагато правил щодо конструкції костюму. Мабуть, Аня про них просто забула і тому випустила на подіум моделей, які здались “ширшими, ніж довшими”. Вся справа в сукнях, які мають прямий крій із розширеним акцентом в зоні поясниці. В цьому платті неможливо виглядати красивою, стрункою і молодою, що так прагне реалізувати бренд Anna K.

6

4

Litkovskaya звернула на себе увагу самою лише заявою про перехід з UFW в MBKFD. Назавжди чи на один сезон – who knows? Це, звичайно, збільшило увагу з боку широкого загалу. Від показу можна було очікувати багато чого, але, як виявилось, не всього. Озброївшись авторитетом Марії Антуанетти і Жанни Д’арк, Ліля дещо зіпсувала фігури моделей дивним кроєм штанів, “одноногими” лосінами і блузами в стилі Бароко. І це ще не все! Частина тканин справила враження абсолютного непорозуміння, нагадавши килими чи штори із серії “по-багатому”. Не знаю як Марії, але Жанні точно не сподобалося б.

5 8

Зіркою цього хіт-параду, без сумніву можна назвати колаборацію Poustovit із Tago. Хоч це єдина колекція в тренді сьогоднішнього дня, але до звичайної стилістики брендів вона не має ніякого відношення. Справедливо можна стверджувати, що дівчата захопилися творчістю Vetements і Гоши Рубчинського, і перетнули межу. Добре, хоч не знайшлися ідентичні луки, але це тільки тому, що цих творців неможливо повторити. І Демна, і Гоша шиють те, в що ми швиденько закохалися, бо так вони відчувають естетику. У випадку з Лілею і Танею, це все нагадує бажання здійснити революцію там, де вона вже почалася.

7

Це наша спроба подивитися на дно моди під тим кутом зору, під яким це, як мінімум, не прийнято робити. Якщо вам хотілося б дізнатися про щось хороше, що подарував останній Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, то ось короткий екскурс:

– вперше MBKFD відбувався в ТРЦ Парковий;

– головний Mercedes-Benz Fashion Prise отримала Marianna Senchina;

– в Україні нарешті почали шити денім, за що дякуюємо BEKH Atelier i Ksenia Schnaider;

– на after-party приїхали два ангели Вікторії Сікрет;

– Луну цитують на сукнях і шкарпетках;

– іноземна преса знову приїхала, але знову та ж сама;

– моделі Омелі не літали, бо в нього не було показу;

– після MBKFD Ліана Сетенштайн написала на Vogue.com про Нікіту Середу, точніше про те, що він викрадач жіночих сердець.

От і все.

Коментарі

One comment

Loading...