blevogue
gamburger
BLEVOGUE
article

Мистецтво поєднувати

24 July 2016

А що, якби світ був більш відкритим до експерементів, якби хтось мав сміливість поєднувати найпрекрасніші витвори людства, якби в моді було більше мистецтва, аніж бізнесу? Відповідь є.

Якби Фролов любив би фігуративний живопис, дружив би з Пітером Дейгом і поєднував би роботу дизайнера і охоронця золотовалютного фонду України, то його попередня колекція на сторінках фейсбука могла б виглядати більше, ніж вражаюче.

3

1 2

Якщо сірому кардиналу ANNA K закортить здивувати світову модну спільноту, яку бренд наразі підкорює, нетрадиційною співпрацею з В’єном Тібу, то спішу розбити ці плани – наш фотошоп зробив це першим.

1

2

3

Стрімке зростання Літковської в фешн-індустії України просто повинне закінчитися останньою сходинкою кар’єрної драбини – всесвітніми аплодисментами на її честь.

підказка: в цьому може допомогти Ансельм Кіфер і 3 млн $.

1

Якби Малевичу поталанило б народитися, чи хоча б помери, пізніше на років, так, 100, то вірогідність того, що саме він надихнувся б роботами Антона Белінського, а не навпаки, була б максимальною.

1 2

В Саши Канєвського нічого не буває просто так, принаймні в мистцетві шити одяг. У Zhang Xiaogang теж нічого не буває просто так, хоча б через його ім’я. Як би прекрасно могло скластися, якби другий захотів вбрати свій сюрреалізм в старання першого.

 

article

З FLOW і Робертом Індіана фотошоп вирішив питання просто – мінімум на мінімум дає максимум.

1

Коментарі

There are no comments yet

Loading...