blevogue
gamburger
BLEVOGUE
article

Назбирала #8

20 April 2017

Спершу мене деморалізувало великоднє застілля, потім – квітнева зима, тому визначити, про що хотілося б розповісти цього тижня, було так само складно, як і зрозуміти, виходити сьогодні на вулицю в сонцезахисних окулярах або/та шубі (NB: з штучного хутра). Проте вчора мені трапилася дивовижна стаття, дивовижна в своєму жаху та красі: на Bored Panda опублікували роботи фотографа, котрий знімає людей, що померли – і є в цих світлинах з моргу щось чарівне і лячне. Лячне настільки, що посилання на знімки давати не буду – мене вони справді травмували, і раджу вам подумати, чи варта ця травма магічної частки краси, яка також присутня на цих фотографіях. Так от:

БЛОГ

Цікавий проект людини, котра раз на тиждень розповідає про цікаві штуки – які завгодно, проте складні, аналітичні і завжди неочікувані. Ось тут – переклад американського лонгріду про те, чим слов’янське кохання відрізняється від американського. І як нам тепер жити з цим міксом.

Знімок екрана 2017-04-20 о 00.15.26

ФЕМІНІЗМ

Відверта та дуже смішна підбірка gif та ілюстрацій на теми жіночої краси та психології, про котрі ми зазвичай не говоримо вголос – включаючи нещиру радість за успішних подруг та епіляцію зони бікіні.

Знімок екрана 2017-04-20 о 00.14.30

МИСТЕЦТВО

За дозою прекрасного – в Мистецький Арсенал на нову виставку наївного українського мистецтва. Vogue розповів, чого очікувати, і я ще сама не ходила – тож надихаймось і запрошуйте мене на каву та екскурсію.

Знімок екрана 2017-04-20 о 00.15.12

ЛЮБОВ

З тих постів, які хотілося б написати самій, та за тебе вже написали. Не про «як бороться з», а просто констатація – «Невозможно не ебать мозг любимому человеку. К которым равнодушен, мимо тех прошёл и наплевать. А любимый человек-сын, например, или внук, племянник даже, сидит играет в компьютер. Сидит и нуждается жить лучше. А ты стоишь за спиной и любишь» ну і далі за зрозумілою кожному, кого хтось у цьому світі любить, схемою. Посміятися, змиритися і навчитися з таким жити.

Знімок екрана 2017-04-20 о 00.14.43

ЧИТАТИ

Старе посилання, та чомусь я думаю що воно пройшло повз вас. Meduza зробила підбірку кращих літературних сайтів для bookworms – більшість з них стали моїм щотижневим must-visit.

Знімок екрана 2017-04-20 о 00.15.04

НІЖНІСТЬ

І тут не як в Андруховича, без ножа. Неочікувано знайшла акварелі Максима Кісельова – пасторальні, так, проте є в них якась ніжність та спокій, котрих моїй душі не вистачає. Може й вашій.

Знімок екрана 2017-04-20 о 00.14.52

ЖИТИ

Предчувствиям не верю и примет

Я не боюсь. Ни клеветы, ни яда

Я не бегу. На свете смерти нет.

Бессмертны все. Бессмертно все. Не надо

Бояться смерти ни в семнадцать лет,

Ни в семьдесят. Есть только явь и свет,

Ни тьмы, ни смерти нет на этом свете.

Мы все уже на берегу морском,

И я из тех, кто выбирает сети,

Когда идет бессмертье косяком.

Тримайте наостанок вірш від улюбленого Тарковського. Тема безсмертя стає як ніколи актуальною в квітні.

Коментарі

There are no comments yet

Loading...