blevogue
gamburger
BLEVOGUE
article

Натхнення жити тяжко з “Непокірними” АБО [просто] серіал року

29 August 2017

пост_1

Кожен правильний проект має свою “біблію”. Це такий собі тезовий виклад того, що дозволяє і зобов’язує робити маркетинг. Абсолютно все, що не входить в цю “біблію” робити заборонено.

Якби blevogue був правильним проектом, в його “біблії” було б написано що завгодно, але точно не було б цього матеріалу.

 

article

пост_3

Коли я була ще зовсім маленькою дівчинкою, моїй старшій сестрі хтось записав диск із музикою. Вона заманювала мене послухати його в свою кімнату, але – не пам’ятаю чому – я категорично відмовлялася, якщо на диску немає якогось-там треку Емінема. Тоді я не знала, що проявляю справжній смак до музики і головну рису свого характеру – принципову впертість.

пост_5

Це 4 серії однієї історії, в якій зібране натхнення цілої епохи. Життя двох геніїв – Джимі Айовіна і Доктора Дре, які, як виявилося (!!), створили цілий культурний пласт. І це, до речі, той самий пласт, на якому ми з вами сформували свою прогресивність. Спершу здається, що він розповість про те, як ганстер став мільярдером, підписавши історичний контракт між Монстр Біт і Епл, ціною в 3,2 млрд$. Але це взагалі the last i the least сюжет цього фільму.

пост_6

Просто якщо кінець літа вбив всю надію на краще майбутнє, звари собі міцної кави перед сном і ввімкни його.

http://www.kinokiwi.com/movies/450356273

колаж_3_1

Бо найтемніша ніч перед світанком, але хто сказав, що темніше вже не буде?

Коментарі

There are no comments yet

Loading...