blevogue
gamburger
BLEVOGUE
article

Чому не можна не летіти в Берлін?

29 June 2017

Тенденцію до нашої запізнілої реакції щодо соціально значимих подій помітити не важко. Все це тому, що думки мають настоятися як хороше вино. Голова – це бочка, а думки – суміш для бродіння. Вино першої свіжості на підході. П’янійте!

2

Безвіз. Пройшло понад два тижні з моменту, коли сумніватися перестали навіть найбільші скептики. Українці мають право вільно пересуватися Європою. І можуть робити це дешево.

Справа вже навіть не у відсутності візової бюрократії, не в наближенні до цивілізації, а в економічній доступності. Купити авіа-квиток в ту-чи-іншу частину ЄС справді можливо. Парадоксальним чином для українців авіапереліт здається предметом розкоші і досьогодні, але RainAir, WizzAir і періодичні знижки від May розривають доісторичні стереотипи.

3

От вам, будь ласка, мій путівник у дешеву Європу: https://tripmydream.ua

Ініціативні добродії розробили платформу, на якій можна знайти найдешевші варіанти перельотів Європою. Достатньо ввести в пошуковій системі бажані дати і програма запропонує найдешевші на ринку пропозиції. Є проблема – це дати. Час відпочинку доведеться відкласти +- на півроку, але зато ціна! 60$ за квитки туди і назад – це вам не жартики, це реальність і вона дешева.

4

[маєш можливість закінчити текст і потрапити в команду Blevogue на посаду журналіста.

Все просто – перетвори цей нарис в хорошу аналітичну статтю і вуаля, ти з нами!

Текст і посилання на соцмережі присилай на hey@gmail.com до 5 липня.

Цьом!]

Коментарі

There are no comments yet

Loading...