blevogue
gamburger
BLEVOGUE
article

Андеграунд в тренді. СХЕМА

Останні півроку увага до андеграунд-тусовок суттєво зросла і можна сміливо сказати, що з їх допомогою Київ твердо крокує “в ногу” зі світовим трендом рейву. Те, що для Європи стало черговим культом, тече в нашій підсвідомості генетичною радянізацією. Тому відтворити культуру похмурих українських 90-х сучасній столичній молоді виявилося простіше простого.

1a

qg7folF7EMQ

Схема – це дискотека, якщо сказати грубо. Її організовують з 2014-го року, але голосно зазвучати їй вдалося тільки зараз. Вона передбачає досить своєрідну музику, сприйняти яку дозволяють різного роду допоміжні препарати. Вона об’єднує, так званих, “схемовских ребят” під куполом порту на березі Дніпра. Вона – найвідоміша вечірка Києва останніх років.

5a

3a

Потрапити туди так само просто, як на будь-яку іншу дискотеку. Але для того, щоб стати там “своїм”, треба докласти певних зусиль:

по-перше, бажано бути 17 – 21 річним або, хоча б, виглядати на цей вік.

по-друге, треба знати, чим “закинутись” для осягнення обріїв абсолютної свободи.

по-третє, одяг. Тут тільки 90-ті. Тільки секонд.

по-четверте, не варто показувати свої інтелектуальні здібності. А ще краще взагалі їх не мати.

І останнє – треба звести естетику своїх соцмереж до максимально неестетичного вигляду для традиційного мислення. А в ідеалі збільшити кількість підписників до цифри, вкінці якої стоїть “К” – тоді успіх забезпечено.

6a 4a

Коментарі

2 comments

Loading...